Dostali sme z SKGA na podporu športovcov:

1.868,69 Eur - 12.12.2019 na náklady v roku 2019
681,65 Eur - 06.04.2020 ako preddavok na náklady v roku 2020

Na ihrisku v Kořenci

Dňa 22.06. sme sa ako každý rok stretli na ihrisku v Kořenci. Niektorí nadšenci boli v Kořenci už od piatku, ale reálny golf vďaka fakt škaredému počasiu sa dal hrať až počas nášho turnaja. Cvičné kolo si prišli zahrať aj naši juniori, ale ihrisko mali možnosť vidieť až počas turnaja na druhý deň, lebo počas cvičného kola v nedeľu sme boli radi, že sme sa nestratili počas hmly vo flighte:-)

Síce počasie podmienilo to, že sa nás stretlo naozaj len pár naozajstných golfových nadšencov, atmosféra v predvečer turnaja stála naozaj zato. Spievali sme pri gitare, a zábava gradovala do skorých ranných hodín sa následne potvrdila na našich výsledkoch na druhý deň… zatiaľ máme Agamácky rekord, v tento deň nikto nedokázal zahrať ihrisko pod 100 rán.

A tak táto situácia nahrala do karát jednoznačne našej Bibke Folbrechtovej, ktorá si odniesla pohár za 1. miesto, na druhom mieste skončil Drgoňa, Daniel, tretie miesto získala svojou hrou Janka Drgoňová. Nearest to the pin vyhral s obrovským náskokom Lacko Roskoš, ktorý green v tento deň trafil ako jediný, ešte že sme ho presvedčili a zmeral si svojich 10 metrov. The longest drive vyhral jednoznačne Drgoňa Daniel.

Víťazom gratulujeme, a nás všetkých, ktorým nešlo nechávame odkaz: STRETÁVAME SA TÚTO STREDU na DRIVINGU V KOŠI o 17.00 na HAPPY HOUR!!!!