Dovoľte nám, aby sme sa Vám

predstavili

Sme partia skvelých ľudí,

ktorých spája Golfový klub AGAMA, ktorý vznikol v roku 2001. K dnešnému dňu je nás 236. Sme veľmi radi, že vďaka týmto skvelým ľuďom sa radí náš klub medzi najaktívnejšie golfové kluby. Priznávame, nemáme naše 9 jamkové ihrisko v top kvalite, nakoľko predpokladáme, že PGA tour sa u nás asi hrať nebude :-), ale držíme sa zásady, že náš areál  je priateľský nielen k ľuďom, k zvieratám, ale aj k životnému prostrediu. Preto minimalizujeme chémiu tak často používanú na iných golfových ihriskách.  Používame organické hnojivá, a tiež priamo hnojivo od našich koní, ktorých niekedy využívame ako Eko kosačky. / počas noci spásajú napr Driving Range/

Náš areál je zaujímavý aj tým,

že z kedysi rovinatého ihriska  sa vytvorilo banskou činnosťou naozaj zaujímavo formované golfové ihrisko. Takže potvrdzujeme, že tvrdenie Všetko zlé, je na niečo dobré, sa zakladá naozaj na pravde. Nakoľko sa nám vytvoril aj južný svah, rozhodli sme sa ho využiť na vinicu. Tiež na každej jamke sme zasadili ovocné stromy, takže čoskoro sa budete môcť dosýta najesť našej úrody bez chemických postrekov.

V golf bare sa snažíme

o to, aby si každý prišiel na svoje. Pečlivo pre Vás vyberáme víno do našej vinotéky, pre pivárov čapujeme pivo. Novinkou u nás je, že okrem čapovaného piva sa u nás dá zakúpiť aj pivo z Pánskeho pivovaru. Pre fajnšmekrov máme k dispozícii od nášho priateľa Alda z Panamy výborné Pananamské rumy.Tiež podporujeme výrobky z nášho regiónu. Nemusíte sa báť, že by ste po hre zostali hladný. V golf bare ponúkamé rýchlovky ako napríklad panini, pizzu či kuracie krídelká s hranolkami.

V našom areáli sa okrem 9 jamkového ihriska nachádza Golf bar, PRO shop, koňská jazdiareň, camping a zážitkové ubytovanie Bus Ikarus. Tešíme sa, že sa nám podarilo využiť golfové ihrisko aj na Footgolf. Tak ak ste to dočítali až sem, ste náš človek a my sa už teraz tešíme, kedy ku nám zavítate. Sme na krásnom mieste, v krásnej obci, možno pre niekoho s menej krásnym názvom Koš :-), ale nám sa tu páči.

Tešíme sa na Vás

GPS: 48.73876895000001,18.59968640403552