JAZDA NA KONI

spoznajte golf z koňského sedla a potom si ho

skúste aj zahrať

V našom areáli máme radi zvieratá,

o čom svedčí aj maskot nášho areálu Agama v teráriu dolu na drivingu, a ktorý je tiež vytesaný na kameni pri vstupe na golf. V golf bare máme vždy misky s pitnou vodou pre Vašich miláčikov, aj na golfové ihrisko máte umožnené ísť s Vašim psím miláčikom ak ho máte na vodítku a samozrejme ak sa vyšpiní, to po ňom upracete, vrecká si vypýtajte na recepcii.

Našou najväčšou láskou

sú však jednoznačne naše kone plemena Írsky cob. Tieto nádherné kone sú neodmysliteľnou súčasťou nášho areálu už vyše 6 rokov. Prečo práve toto plemeno? Jednoznačne nás zaujal na prvý pohľad svojou krásou, robustnosťou, a v neposlednom rade svojou vyrovnanou povahou. Naše kone môžete vzhliadnuť aj pri golfovej hre. Nebojte sa, nebudú sa Vám smiať, len si sem tam zaerdžia, a niekedy to pôsobí ako smiech, a možno aj je 🙂

Veríme, že sú u nás spokojné, celý deň sú na čerstvom vzduchu na pastvinách / napr. pri jamke č.1, pri jamke č. 4 a jamke č 5. / Kto povedal, že kone majú byť vačšinou dňa zavreté v stajni, a nemôžu byť vonku keď sneží, alebo prší??? Keď golfisti večer z areálu odídu, používame ich ako ekokosačky a tak nám spásajú driving a keď si chvíľu počkáme, máme aj organické hnojivo, ktoré používame pod stromčeky.

Spojenie golf a kone ide dokopy,

príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči, alebo vlastný zadok 🙂 Najkrajší pohľad na golf je predsa z konského sedla!

Preto sme vymysleli program

Spoznaj golf z konského sedla / 25 Eur-osoba /, nachystáme Vám koňa a spolu s Vami sa prejdeme po golfovom areáli, kde Vám vysvetlíme základné golfové pravidlá a potom za príplatok 10 eur možnosť skúsiť golf s inštruktorom. Koňa počas celej doby držíme na vodítku, takže sa nemusíte báť. Samozrejmosťou je poskytnutá prilba a tiež ochranná vesta.

Tí ktorí sa koňa boja, môžu využiť program

Spoznaj golf z golfového autíčka / 20 Eur- osoba / v cene je zahrnutá jazda na golfovom autíčku, s inštruktorom, výklad pravidiel, požičanie golfovej palice, košík loptičiek. Obidva balíky sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Vedeli ste,

že jazda na koni v kľude je najlepšia masáž? Je to výborné aj na chrbticu, a tak to pocítia hlavne golfisti, ktorí sa pri golfe hrbia. Tiež Vás kôň dokáže dobiť dobrou energiou, ale to asi každé zviera, takže platí aj tu, kto nemá rád zvieratá, nemá rád ani ľudí, tak nech nelezie do Agamy 🙂

Ak Vás naši miláčikovia zaujali,

príďte sa presvedčiť sami na vlastné oči, že všetko čo sme napísali, je pravda.

Ak sa chcete objednať, alebo poskytnúť ďalšie informácie, budeme radi, ak nás budete kontaktovať.