ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

9.00 - 19.00

Priatelia golfisti,

Začíname nový ročník našej tradičnej Agamáckej jamkovky.
Pravidlá sa nemenia. Pre tých ktorí ich nepoznajú, prikladám súbor s pravidlami.

Došlo iba k jednej zmene. Niektorí ste sa sťažovali, že pokiaľ ste oslovili súpera k zápasu a ten nemal záujem alebo nemohol hrať, nedostali ste šancu získať body do rebríčka, ale nie z vlastnej chyby.

Naďalej bude platiť, že pokiaľ sa zápas neodohrá, žiadne body sa neudeľujú, ale pokiaľ sa zápas neodohrá evidentne z dôvodu jedného z hráčov, tomuto hráčovi sa jeden bod z rebríčka odoberie a pripíše sa jeho súperovi.

Dúfam, že táto úprava prispeje k spravodlivejšiemu bodovému ohodnoteniu aktívnych hráčov.
A teraz zo pár informácií pre tých čo hrajú jamkovku prvý krát:

Pozrite si priložený súbor - zápasy 1. kolo. na https://www.facebook.com/AGL-869840796425579/

V ňom sú vypísané všetky zápasy, ktoré sa majú odohrať v prvom kole. Každý hrá v kole tri zápasy. 

Pozrite sa s kým hráte, zavolajte im a dohodnite si termín zápasu (zoznam hráčov aj s tel. číslami je v pripojenom súbore) na https://www.facebook.com/AGL-869840796425579/

Výsledok zápasu nahláste v golfbare. V rozpise zápasov je uvedené do kedy je potrebné odohrať všetky zápasy (prvé kolo do 1. 6.) po tomto dátume začína ďalšie kolo, preto nie je možné odložiť si zápasy na neskôr.

Ak vám niečo nebude jasné, kľudne mi zavolajte. Oficiálny dátum začiatku prvého kola je 12. 5., ale samozrejme môžete začať hrať hneď ako sa vám bude dať.

V minulých rokoch mala jamkovka 6 alebo 7 kôl. Tento rok je špecifický a preto počet kôl pre tento rok upresníme až v priebehu súťaže.

Pozrite si všetci zoznam prihlásených a ak sú chybné vaše údaje, dajte mi vedieť.

Prajem vám všetkým peknú hru.
Marian Truben
Jamkovka na Facebooku - https://www.facebook.com/AGL-869840796425579/

Ďalší náš člen,

ktorý využíva naše služby naplno 

🤩🤩🤩

JAMKOVKA SINTRA 2020

Priatelia golfisti,
korona sa nám postarala o nepríjemný začiatok golfovej sezóny. Aj keď hrať už môžeme, hygienické obmedzenia stále nedovoľujú usporadovať turnaje. Nič to za to, máme tu našu tradičnú jamkovku, ktorá svojim formátom spĺňa všetky požiadavky hygienikov a môžeme ju hrať bez zásadných zmien aj v terajších podmienkach. Nie je to časovo a ani finančne náročné, je jedno ako golf hráte, alebo z akého golfového klubu ste, dôležité je, že máte z neho radosť a nesedíte doma !!!!

Za tri týždne odohráte s troma hráčmi, systém Vám vyberie súperov, po troch týždňoch znova a znova..až sa prepracujeme na záver sezóny...a tak máte možnosť sa spoznať aj s ostatnými hráčmi, s ktorými bežne nehrávate.

Štartovné sa platí len na začiatku- dospelý 15 Eur, junior 10 Eur, potom si už platíte len Fee / možnosť uplatňovať aj zľavy - Pondelok-50% zľava na fee celý deň, Ut, Str, Štvr. do 12.00 tiež -50%. Vyhodnotenie je až na záver sezóny, kedy sa všetci stretneme na super akcii, kde oficiálne jamkovku ukončíme.

Touto cestou ďakujeme nášmu fantastickému členovi Riškovi Mayerovi, ktorý sa nám postaral o partnera Jamkovky- takže Jamkovka 2020 bude pod názvom SINTRA 2020./ budeme hrať o zaujímavé ceny, ktoré na golfe určite využijete v budúcnosti/

Všetci, ktorí máte záujem zúčastniť sa tohtoročnej jamkovky, nahláste sa telefonicky v Golf bare./ 0465427725/ Tí z Vás, ktorí ste nehrali jamkovku minulý rok, nahláste aj e-mailovú adresu a telefónne číslo.

Ak nás bude dosť, jamkovku môžeme odštartovať už budúci víkend. Prihláste sa najneskôr do stredy do 15:00. Ak sa prihlásite neskôr, budete rozlosovaný až od druhého kola. Pravidlá sa nemenia, až na jednu zmenu, ktorá poteší všetkých, ktorí sa sťažovali, že ich súper nechcel (nemohol) hrať a preto prišli o body.

Všetko podstatné sa dozviete už v piatok 8. 5. so štartom prvého kola.

Tešíme sa na napínavé golfové súboje.

Ak sa chcete spýtať niečo, volajte otcovi jamkovky Mariánovi Trubenovi - 0905 499 130 /.Naša jamkovka má aj druhého otca, na ktorého tiež nezabúdame, je ním Roman Boška, a tak by sme boli veľmi radi, ak mu to pracovné povinnosti povolia, že sa tento rok už zapojí, lebo veľmi chýba/

Takto to vyzerá keď padne peňaženka do vnútra bagu   😂😂😂

Tiež golfista Janko Kuric má pre nás všetkých jasný odkaz   😍😍😍

Kontaktujte nás

a rezervujte si termín

0903 523 928

046/54 27 725

👉GOLF AJ FOOTGOLF PRÍSTUPNÝ AKO NIKDY PREDTÝM V AGAME

Na základe situácie, ktorá sa bezprostredne týka každého z nás, sme sa v našom rezorte rozhodli spraviť zmeny, ktoré veríme, že ocenia nielen začiatočníci, ale aj vy, ktorí u nás už hrávate. Máte tak možnosť nesedieť len doma, ale začať sa trocha hýbať, či už na golfe, footgolfe alebo stráviť čas prechádzkou na koni.

👉GOLF V AGAME SPRÍSTUPŇUJEME V ROKU 2020 PRE VŠETKÝCH:

Pre tých, ktorí rozmýšľate s golfom začať, alebo vstúpiť do nášho klubu:

👉VSTUPNÝ POPLATOK DO KLUBU na rok 2020 JE ZRUŠENÝ !!!!
/ neplatíte ani 400, ani 200… jednoducho si len vyberiete z našich ponúkaných ročných členstiev/

👉ROČNÉ ČLENSTVÁ:

Základné BRONZOVÉ 150 Eur, junior do 21 rok 70 Eur
/ v cene HCP autorita, členstvo v SKGA, zľava na Fee- golf, footgolf, zľava na golfové autíčka, zľava na driving, možnosť využitia reciprocít/
- 10% zľava PRO shop, zľava vo vinotéke a na Panamský rum / zľava neplatí na priamy konzum v Golf bare/

STRIEBORNÉ ČLENSTVO - 300 Eur
- v tomto členstve máte zahrnutý základný poplatok /základné- bronzové členstvo a všetko čo k nemu patrí /
- navyše 35 Fee na golf alebo aj footgolf na 9 jamiek, je možné čerpať toto Fee aj počas turnajov- počas turnajov potom zaplatíte len štartovné. Fee sa nevzťahujú na osobu, možnosť si brať aj hosti, za ktorých sa Vám fee odpočítajú.
- 20% zľava v Pro shope, zľava vo vinotéke a na Panamský rum / zľava neplatí na priamy konzum v Gof bare/

ZLATÉ ČLENSTVO - 500 Eur
- v tomto členstve máte zahrnuté všetko ako pri bronzovom- základnom členstve a navyše-
- ročné Fee neplatíte / toto sa vzťahuje len na osobu, ktorá si zaplatí toto členstvo/ , pri turnajoch platíte len štartovné
- 30% zľava PRO shop, zľava vo vinotéke a na Panamský rum / zľava neplatí na priamy konzum v Golf bare/

PRIDRUŽENÉ ČLENSTVO -100 Eur / 70, junior /
- ak máte materský klub iný ako GK Agama, ale chcete využívať naše služby
- driving mate poplatok ako náš riadny člen
- zľava na Fee ako náš člen !

👉PRE TÝCH, KTORÍ STE UŽ ČLENMI, ALEBO GOLF UŽ U NÁS HRÁTE:

Pripravili sme na sezónu zaujímavé zľavy na FEE / platí pre golf aj footgolf/ :

PONDELOK- celý deň FEE - 50%
UTOROK- STREDA, ŠTVRTOK do 12.00 zľava na FEE -50%

Vaše osobné údaje (meno, email) sú u nás v bezpečí a budeme (AGAMA PLUS spol. s r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním Vašej Prihlášky a zasielaním ďalších noviniek od AGAMA PLUS spol. s r.o., ktoré sa budú týkať golfu a organizovaných podujatí. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo „Odhlásiť sa“ v každom zaslanom e-maile. Zásady spracovania osobnýh údajov

👉VAŠI PRIATELIA SÚ AJ NAŠIMI PRIATEĽMI!
- Ak ste náš člen a donesiete si so sebou svojich známych, a vy sa im venujete- počas Vášho doprovodu sú u nás braní ako naši členovia - platí na Driving, aj na FEE !!!!

- tiež ak chcete niekoho zobrať na golf, môže si ísť s Vami zahrať aj keď nemá ZK
/ podmienka: aby ste Vy ako osoba mali HCP 36 a menej /, aby ste s ním pred tým strávili určitý čas na Drivingu, a tiež aby ste mu úplné základy nevysvetľovali na ihrisku, ale ešte pred tým/

👉SPRÍSTUPŇUJEME AJ ZELENÚ KARTU /GOLFOVÚ ŠKOLU/

- kto si u nás spraví v sezóne 2020 golfovú školu, môže si kúpiť u nás členstvo v hodnote 100 Eur- dospelá osoba, junior 50 Eur / členstvo na skúšku- všetko ako pri základnom členstve/, členstvo je platné na kalendárny rok 2020.

ZELENÁ KARTA - 12 hodín + 2 hodiny skúška
/ v cene- zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky na Driving počas výuky, ihrisko počas výuky /certifikát o ukončení.

1 osoba : 300+50 skúška
2 osoby - 250+50 / cena za osobu /
3 osoby -200+50
4 osoby 150+50
5 osôb 100+50

Tešíme sa na Vás !!!

AGAMA scorecard 2020

AGAMA miestne pravidlá 2020

Ten čas bez golfu je už tak dlhý,

že mám pocit, že ak bude ešte dlhšie trvať, tak sa Bulimíra aj čítať naučí 🧐🤪🤪🤩🤩
Pevne veríme, že už dnes večer sa dozvieme tú správu, na ktorú všetci tak netrpezlivo čakáme !!!

Dnešná Veľká noc-13.04.2020  u nás na golfe. Kone stále nechápu, že celý golf majú len pre seba, a my tiež 😔🤪

Dnes “ zelený štvrtok” tak máme zelené lavice .. ďalší krásny deň na golfe, vhodný na natieranie ... 🤩😂😂

Aktuálny záber z CZ - golf už otvorený !!!

Milí naši členovia,

MNOHÍ EŠTE NEMÁTE ZAPLATENÝ ČLENSKÝ POPLATOK

Touto cestou Vás opätovne prosíme, aby ste si splnili svoju povinnosť člena, a to zaplatiť členský poplatok na sezónu 2020.
Termín platenia bol do členskej výročnej schôdze, ktorá bola 5.3.2020, vtedy sme ešte ani zďaleka všetci netušili, čo nás čaká…

Prosíme Vás, aby ste nám v tejto neľahkej situácii pomohli, a dorovnali si Vaše záväzky, veľmi nám tým pomôžete, nakoľko sme nízkorozpočtový klub, a snažíme sa fungovať a chystať ihrisko tak, aby Vás počkalo, a mohli sme si čoskoro na ňom zahrať / v CZ už dnes ihriská otvorili /. Bohužiaľ tieto prostriedky nám veľmi chýbajú, preto Vás touto cestou prosíme, aby ste čím skôr poslali členský poplatok na rok 2020 na č.účtu:

IBAN: SK6356000000009016571001
BIC: KOMASK2X

Členstvo na rok 2020

👉 Základné: 150 Eur / dospelá osoba, junior do 21 rokov 70 Eur /
👉 Strieborné: 300 Eur
👉 Zlaté: 500 Eur

Ak máte kvôli aktuálnej situácii finančné problémy, prosíme kontaktujte nás, môžeme sa dohodnúť na splátkach.

S pozdravom

Váš GK Agama

👉 Nový HCP Index 👈
                     

Milí naši členovia, golfoví hráči,

niektorí ste si už pozreli, mnohí ešte nie, tak ak chcete zažiť moment prekvapenia 😊, tak si môžete na nasledovnom linku http://admin.skga.sk/hcpcheck.aspx overiť svoj nový HCP index, v zmysle svetového HCP systému.
V súčasnosti je formulár na overenie HCP v českom jazyku, a spomína sa tam sedemmiestne členské číslo. Používajte prosím svoje číslo, ktoré máte v SKGA /5 miestne/. SKGA už pracuje na slovenskej verzii tohto formulára.
Na stránke SKGA, v okne overenie HCP, v súčasnosti ešte nájdete svoj EGA HCP, už neaktuálny. Onedlho bude Váš nový HCP index viditeľný aj tam / možno už v tejto chvíli ako čítate tento oznam už aj je/
Prípadné pripomienky a otázky k Vašej HCP histórii zasielajte na stk@skga.sk .

👉 Ako každý rok, aj tento vyrábam veľkonočné vence, vždy ste ich mohli vyhrať na golfových turnajoch.
Tak dámy, kto má záujem- cena 25€ -kus.
V rámci okresu doveziem.
0903 523 928

Dnes bol krásny deň na golfe napr. vhodný na natieranie - kamene na odpaliskách donatierané. 🥳

Ako sme avizovali

Anika už skončila svoju karanténu, a tak som ju požiadala, či by so mnou vyvenčila naše kone, nakoľko je fantastická jazdkyňa. A tak sme dnes prežili krasny deň . Slovenská jazdecká federácia sa vyjadrila, že jazdenie na koňoch je povolené, pokial nie je skupinové, tak sme to dnes dali.
Anike som vyrobila aj Veľkonočný veniec ako vďaku za jej skvelé videá - Aj tak sa dá. Jasné, že sú tam aj golfové loptičky, vidíte ich ? 🧐😍

Tak sme radi

že sme stihli vybaviť pre našu obľúbenú “ doktóre” našu členku -Mudr. Soňu Žiakovú a jej milú sestričku aspoň dva respirátory. K tomu sme ešte pribalili vínko od krstného našich koní Lojzíka Masaryka / dobré na imunitu  😇 / a ešte sme vyrobili podkovu pre šťastie. 
Veríme, že tento rok si už spolu zahráme ten plánovaný turnaj - “Doktóre” a jej pacienti - už aby to  bolo, a hlavne nech sa stretneme najbližšie nie v ordinacii, ale na golfe. 
Drž sa Soni! 😍

Naša April má dnes narodky !!!

Tak sme jej dopriali pedikúru, či vlastne manikúru. 😂 
Čo by sme my za to baby dali, a o kaderníčke ani nehovorím.🤣🤣🤣

Naše “baby”

Si dnešný krásny deň vychutnali naozaj naplno. Celý driving je momentálne ich pastvina, tak sa vytešujú, my už menej 🙁

Ako vidíte, v Agame nezaháľame !!!!

Stačí len niečo vymyslieť, spomenúť a ono sa to v Agame deje 🧐
Už dávnejšie sme začali s výsadbou ovocných stromov na jamkách , takže časom bude jedna jamka jablková a ďalšia čerešňová ...

Takže keď už budete zle hrať , aspoň sa zdravo napapáte. Nakoľko sme v Agame maximálne priateľský k prírode, ani ovocie nebude chemicky postrekované. Medzi nimi je celkom pekný priestor, a tak nám včera boli darované a hlavne dopravené ovocné stromky , ktoré nám poslal Marián Truben.
Ďakujeme.

OBJEDNAJTE SI

Ďakujeme Vám všetkým,

ktorí ste sa podieľali na našom AJ TAK SA DÁ - hlavne Anike Bolčíkovej- ktorá hneď zareagovala, keď som prišla s týmto nápadom počas jej karantény, jej mamine, ktorá vymyslela názov, Anežke Botekovej - za jej vedenie nášho fb, vyrábanie upútavok,  a tiež za jej sledovanie vašich videí aj odpovedí. 
Tiež Mariánovi Trubenovi - za pomoc s pravidlami a samozrejme aj za vaše sledovanie našich videí / celkovo bolo 4091 pozretí / 
Ďakujem všetkým. Boli ste skvelí team. 
Verím, že do skorého videnia u nás na golfe.
Tešíme sa na Vás  :)))

Nedeľné-15.3.2020 trénovanie na

Drivingu
 

PREBIEHA REKONŠTRUKCIA

webových stránok

Ďakujeme za pochopenie