VITAJTE NA STRÁNKACH GOLF KLUBU AGAMA

ÚVOD

O nás

GK Agama vznikol v roku 2001. Sme riadnym členom SKGA. Pre svojich členov, ale aj verejnosť ponúkame- osvetlený Driving Range, 9 jamkové ihrisko prvé golfové ihrisko v Trenčianskom kraji ,Golf bar s vinotékou a terasou s výhľadom na Bojnický zámok, PRO shop, penzión Golf, tenisové kurty, detské ihrisko.

Naše ihrisko prešlo mnohými zmenami, takže ak ste u nás boli dávnejšie, určite budete milo prekvapený, nakoľko banská činnosť nám ho zmenila na nepoznanie, ale určite k lepšiemu.

Novinkou v našom areáli je chov nádherných koní plemena Írsky cob. Priamo v areáli sa nachádza jazdiareň, ktorá slúži na výuku jazdy na koni.

Články

OTVÁRAME TÚTO SOBOTU /30.03.2019 o 11.00 hod./

OTVÁRAME SEZÓNU – PRVÝ TURNAJ :

Tak ako sme avizovali, sezóna 2019 sa blíži!
– pri príležitosti otvorenia Vás srdečne pozývame na prvý turnaj v sezóne, ktorý bude v SOBOTU /30.03/ o 11.00 pod názvom Jednopalicový klobása cup

– pred turnajom Vás pozývame na welcome drink, a potom budeme hrať Texas scramble dvojíc jednou palicou na 18 jamiek.

– pre víťazov čakajú na výhercov Dzurikovské klobásy a pre všetkých samozrejme občerstvenie!!!

Máme novú PANAMSKÚ KÁVU v Bare – ku každej káve dostanete počas tejto soboty sladké prekvapenie!!!

OZNAM PRE JUNIOROV A RODIČOV:

Aj na Vás sa už veľmi tešíme, budeme veľmi radi ak príjmete naše pozvanie a spoločne otvoríme sezónu 2019!!! Prosíme, boli by  sme veľmi radi, keby ste prišli a mohli by sme si dohodnúť kedy by Vašim juniorom vyhovovali  tréningy. Ak sa Vám nedá, dajte nám vedieť, napíšte nám ktoré dni / 2x do týždňa by sa Vám dalo voziť Vašich juniorov/


Pripravili sme pre Vás a rodičov zaujímavú akciu hneď prvú aprílovú nedeľu 7.4. o 13.00 – a to JEDNOPALICOVÝ TURNAJ na 9 jamiek spôsobom hry texas scramble dvojíc. / ak Vaši rodičia golf nehrajú, môžu s Vami tvoriť dvojicu ako FOOTGOLFISTA / takže bude hrať súbežne s vami, ale miesto golfu bude kopať do futbalovej lopty / lopty zabezpečíme / Ak máte známych, kamarátov ktorý rozmýšľajú začať golf zoberte ich so sebou!!!/ naši juniori majú akciu GRÁTIS, rodič 15,00 Eur/ – napíšte nám svoj záujem o akciu.

KTO EŠTE NEMÁ ZAPLATENÝ ČLENSKÝ POPLATOK NA SEZÓNU 2019

Je Vás stále ešte dosť, prosíme uhraďte si svoj záväzok voči klubu najneskôr do 31.3. Po tomto termíne budete na serveri SKGA zablokovaný, a za odblokovanie si budeme účtovať sankčný poplatok 30 Eur/ osoba.

Ďakujeme za pochopenie
-:) Tešíme sa na Vás v sezóne 2019 -:)

Koniec členitého greenu na jamke č.7

Dnes je oficiálny koniec členitého  greenu na jamke č.7.
Tento green sme sa rozhodli dorovnať nakoľko čas ukázal,  že sklon greenu sa neukázal ako šťastné a zaujímavé riešenie.  Bol problém s polievaním a kosením týchto kritických miest na ňom. Tak sme sa rozhodli na radikálnejšie riešenie .

Veď čoskoro uvidíte / chceme otvárať areál posledný marcový víkend /

AKCIE NA SEPTEMBER

Na september sme pripravili mnoho akcíí, hlavne pre našich juniorov, ale budeme radi, ak sa pridáte k nám aj Vy, ktorí si chcete zahrať golf / turnaje pre juniorov sú na 9 jamiek na úpravu HCP poplatky nasledovné : dieťa ktoré navštevuje golfový klrúžok 5 Eur, rodič dieťaťa, ktoré navštevuje golfový krúžok 10 Eur, ostatní juniori 10 Eur, ostatní dospelí 15 Eur, v cene občerstvenie do bagu+ po hre, pričom ocenení budú len juniori/

20.09.- PIATOK AGAMÁČIK CUP o 16.00- turnaj na 9 jamiek, po hre pizza!!!!

  21.-22.9. MAJSTROVSTVÁ IHRISKA- v sobotu spoločná výborná grilovačka a po ideme zasadiť strom na jamku č. 4. ako spomienku na Mirka Kožárika za Vami vyzbierané peniaze počas Rock for friends! 

  25.9. STREDA BOZPO HCP tour o 17.00

27.9. PIATOK o 16.00 Rozlúčka s letom- Agamáčik cup- po hre spoločná opekačka aj s rodičmi!!!

  28.9. SOBOTA COSTAGOLF tour

29.9. TONka v Agame- turnaj organizovaný pod záštitou Slovenskej golfovej asociácie- turnaj na 9 jamiek, ktorý preverí ako na tom ste, je na našom domácom ihrisku, takže zúčastníte sa turnajov, ktoré sme Vám nachystali a tiež golfových krúžkov, ktoré sú s Luckou Ujhelyi.

JUNIORSKÉ TRÉNINGY:

NEDEĽA 15.9. o 15.00
STREDA 18.9. o 17.00
NEDEĽA 22.9. o 15.00

od 23.9. budú už tréningy bývať PIA-NE o 17.00 !!!

Tešíme sa na Vás!!!!
Bl. info o akciách na www.skga.sk, alebo na 0903 523 928

Panama 2019

Keď nejde hora k Mohamedovi, ide Mohamed k hore…
Panama nám učarovala, okrem krásnej prírody a milých ľudí má aj fantastické produkty, ktoré sme sa rozhodli, že budeme prezentovať na tomto turnaji, a tiež ich budeme ponúkať v našom Golf bare počas celého roka.
A tak sme s naším priateľom Aldom z Panamy zorganizovali zaujimavý turnaj pod názvom CARTA VIEJA RON ANEJO- rum káva a cigary z Panamy.
Hrali sme spôsobom hry texas scramble na 18 jamiek. Aldo so svojimi okúzľujúcimi dcérami sa o nás starali naozaj zodpovedne.
A tak sme mali možnosť vyskúšať rôzne druhy tohto výborného rumu.
Tu sú mená víťazov, na ktorých sa usmialo šťastie a domov ako ceny si odniesli ceny naozaj zaujímavé.

  1. miesto obsadili Dzurikovci, ale nie Dzurikovci- Agamáci,ale len milí menovci
  2. miesto Sofia Boorová a Dano Boor
  3. miesto Pavlovčík Tomáš a Broniš Juraj
    Nearest to the pin vyhral Boor Daniel
    Zelenú Dadu sa podarilo vyhrať Erikovi Melichárekovi.

Po oficiálnej časti sme si už len tak posedkávali pri výborných cigarách a lahodnom moku.
🤩 Výborná akcia, ďakujeme Aldo! 🤩

Scroll to top